elektronická cigareta

elektronická cigareta

Michal 30. 04. 2010 00:40

Chci vám všem řict, že elektronická cigareta je absolutně k ničemu a vůbec vám při odvykání nepomůže… Je to jen další trik, jak z lidí dostat peníze!!

Pavel 23. 11. 2010 11:47

Chci ti říct, že lžeš. Mě pomohla a pěti mým dalším přátelům taky. To že nepomohla tobě neznamená že nefunguje, navíc je asi 20 druhů nesmíš být … a umět si vybrat.

Pavla 29. 12. 2010 14:06

Pavle, chtěla jsem poprosit…přítel o ní uvažuje, bude mít narozeniny, chtěla bych ji pro něj jako dárek, bohužel, nevyznám se v tom. Doporučil bys mi? vím, že existují za pár korun, takové nechci, kolem 1500kč bych investovala, na cigaretu za 6000kč nemám…ale zřejmě bude kvalitní. Děkuji

Jarmila 30. 12. 2010 10:20

Pavle: dcera zkoušela, nepomohlo, zkoušeli jsme i doma s manželem, nepomohlo. Beru Champix, pátý týden nekouřím – možná i to by byla cesta? Recept jako dárek (1. balení za asi 1050,– 2. balení za 2100,–). Nikdy bych si nemyslela, že to půjde – přestat – a jde to.

Jitka 26. 05. 2011 11:11

Souhlasím s Pavlem, že to s elektronickou cigaretou jde – přestat – ale samozřejmě to také nejde samo, člověk musí chtít. Ale je to mnohem snazší (nebo alespoň pro mne bylo). Můžete si postupně snižovat obsah nikotinu v el. cigaretách až po el. cigarety bez nikotinu. Potom zjistíte, že už vlastně nepotřebujete ani el. cigaretu. Já jsem el. cigaretu úplně odložila po 2–3 měsících. Už je to skoro půl roku, co jsem si nezapálila:-) Takže doporučuji!

Pepa 22. 02. 2012 11:00

v prvé řadě si je třeba uvědomit, že elektronická cigareta je jen prostředek, který vám může pomoci přestat, bez vůle to ale nelze. Sám kouřím e-cigarety již druhý rok a musím přiznat, že ta vůle u mě zatím bohužel chybí… Co myslíte?

oda 22. 03. 2012 23:03

Moje zkusenost s el.cogaretou je takva: ja a vsichni moje zname (..?…5 lidi) se vratili po 2–3 mesicich ke klasickemu koureni. 3 mesice to slo, potom se porouchal atomizer, pokud dorazila zasilka jsem si koupila cigarety a uz jsem se k elektronce nevratila. Mam jich doma 3. Z ruznych akci. Ale rada pro „zacatecniky“: nejlepsi je EGO-T klasicka cerna.

monty 18. 05. 2012 22:17

Otevřeli jsme nový e-shop www.newcig.cz, ve kterém si můžete vybrat ze šesti druhů certifikovaných elektronických cigaret a 25 druhů příchutí. Nenechte si ujít jedinečnou nabídku kvalitního kouření ve společnosti přátel.

Využijte výhod našeho e-shopu:

• nejnižší ceny – nakupujeme přímo u výrobce, proto zaručujeme originalitu, certifikaci a nejnižší ceny
  • profesionální přístup, poradenství a servis
  • široký sortiment
  • špičková kvalita
  • možnost osobního odběru
  • akční nabídky
robutek 28. 07. 2012 20:59

Kourim elektronickou cigaretu dvs mesice a nå nornalni gick nemam chut Ato dem kouril 30–40 dene

rock 25. 09. 2012 11:05

S el cigaretou malo kdo si uplně odvykne kouřit ale S kvalitním E cigarem rozhodně ušetřite a budete se cítit i o něco lépe. Můj tip http://egoelektronickacigareta.cz/

«  1  2     

Přidat reakci