Champix

Champix

Jarda 20. 06. 2011 15:57

Ahoj kuřáci.:-) Nerad píšu svoje příspěvky na různá fora, ale mám potřebu se s Vámi podělit o zkušenosti s lékem Champix. Před 5 týdny jsem ho začal užívat a 4 den jsem sám od sebe zahodil cigaretu, ikdyž mi bylo doporučeno ať to udělám až devátý.Prostě došla krabička a tak jsem skončil. Ovšem za dva dny jsem zjistil, že mám neskutečnou chuť na cigaretu, ale překonal jsem to a vydržel. Moje zkušenost je ta, že ikdyž berete plnou dávku Champixu tak to je především o hlavě, protože Champix Vám chuť nepotlačí. Potomto jsem najel na plnou dávku 2× deně 1mg a chuť přešla, ale zase se začalo objevovat pálení jazyka a dásní.Po konzultaci s lékařkou jsem přešel na 1× deně 1 mg, ale přiznávám, že chuť se objevuje i po 5 týdnech. Dneska nekouřím zmiňovaných 5 týdnů, ale není to 100% o Champixu, ikdyž Vám pomůže od abstinenčních příznaků. Na druhou stranu bez něj bych to nezvlád, to vím na 100%. Prostě můj poznatek je ten: Pokud to máte v hlavě srovnaný a pokud chcete opravdu přestat jděte do toho, pokud ne, ani nezačínejte, protože pokud si nejste jistí na 1000% že chcete přestat, tak to jsou jen vyhozený peníze za Champix. Všem odhodlaným přestat kouřit držím palce :-)
Jarda

«  1 

Přidat reakci